terug naar nieuwspagina
Steun S.V. Harfsen Afdeling Voetbal: word lid van de Club van 100!

Club van 100 Harfsen naar Duitse Bundesligawedstrijd

In navolging van de optredens van Gertjan Verbeek (nu met AZ bovenaan in de Eredivisie) en Dick Schneider (ex-Eagles, Feyenoord en Oranje) gaat de Club van 100 van S.V. Harfsen Afdeling Voetbal op zondag 30 oktober aanstaande een wedstrijd bezoeken in de Duitse Bundesliga. In Keulen speelt F.C. Köln die dag de Bundesligakraker tegen F.C. Augsburg.

De trip is alleen voor leden van de Club van 100, maar er zijn nog enkele kaarten beschikbaar voor eventuele nieuwe leden. Wil je dus mee, meld je dan snel aan, maar uiterlijk 24 oktober aanstaande. De kaarten worden toebedeeld op volgorde van aanmelden en op = op. 

De Club van 100 heeft 2 doelen:

  1. Steunen van S.V. Harfsen Afdeling Voetbal: jaarlijks wordt ten minste de helft van de inkomsten ter beschikking gesteld aan de voetbalvereniging, onder meer ten behoeve van het jeugdbeleidsplan.
  2. Organiseren van activiteiten voor Club van 100 leden. Regelmatig zullen de leden bijeen komen voor een gezamenlijke activiteit. Dat kan variëren van het uitnodigen van een spreker tot bijvoorbeeld het gezamenlijk bezoeken van een Eredivisiewedstrijd, culinair vermaak, een gezamenlijke feestavond, et cetera.

Hoe kun je lid worden?
Iedereen die S.V. Harfsen Afdeling Voetbal een warm hart toedraagt en bereid is 2 maal per jaar 50 euro te betalen, kan lid worden van de Club van 100. Het lidmaatschap wordt jaarlijks stilzwijgend verlengd, tenzij een lid het lidmaatschap op eigen initiatief beëindigt. Op www.harfsen.nl/clubvan100 staat het aanmeldformulier. Wanneer dit ingevuld en ingeleverd is, ben je lid van de Club van 100.

Kijk op www.harfsen.nl/clubvan100 of bel Martin Brinkman (0573 432322) voor meer informatie.